Milujete přírodu a chcete to dokázat oblečením

UTOPY Fashion - leginy

 

Milujete přírodu a chcete to dokázat oblečením? Zkuste novou kolekci Invisions Earthscape

Chcete netradiční módu, kterou můžete ukázat to, co máte rádi? Potom si zamilujete kolekci Invisions Earthscape, kde jsou hlavním motivem satelitní snímky nádherných krajin. Nejde o žádný umělý výtvor grafika, ale na svém tričku, tílku nebo legínách budete mít kus skutečného světa přesně tak, jak existuje.

Příroda je mocná čarodějka a nadaná umělkyně

Nápad americké značky Invisions využít vysoce kvalitní satelitní snímky NASA jako design pro oblečení je něco, co zasáhne každého milovníka přírody. Vždyť jaký vzhled nového trička nebo legín by mohl být lepší než pravý přírodní vzor? Nečekejte ale obyčejné krajinky, ale fascinující vzory v různých barvách. Často nebudete moci uvěřit, že se skutečně jedná o zobrazení reálného místa na naší zemi. Ale bude tomu tak. Velmi efektně vypadají delty řek, pohoří, zimní krajiny či vyobrazení kaňonu.

Ukažte všem okolo, že jste spojeni s přírodou

Při pohledu na umělecky vypadající vzory nanesené na oblečení pomocí celopotiskové technologie, nebudete chtít věřit tomu, že se jedná o přírodní scenérie. Při bližším pohledu ale spatříte typické struktury a čistou přírodní krásu. Až se vás někdo zeptá, co to máte na tričku za super potisk, budete moci říct, že to je Kamčatka, delta řeky Ghadamis nebo kaňon v Utahu.

Pohodlné materiály pro nošení téměř kamkoliv

Skvěle vypadající design ale není to jediné, co vás na oblečení z této kolekce upoutá. Dalším bonusem je velmi příjemné zpracování a padnoucí střihy. Jakmile si tričko, tílko či legíny vyzkoušíte, už nebudete chtít nosit nic jiného. A vlastně to nebude ani tolik vadit, protože se jedná o moderní a stylové kousky ideální na běžné nošení, na párty, ale klidně i na sport. Úplně nejvíc se tato módní kolekce hodí pro výlety do přírody a poznávání nových krajin. A kdo ví, třeba si jednou uděláte výlet i na místo, ze kterého pochází snímek na vašem oblečení.

Pozor si ale dávejte při praní, kdy je lepší obrátit celopotiskové oblečení naruby a prát na nižší teplotu. Snažte se úplně vyhnout žehlení a zapomeňte na bělení či jiné výraznější chemické ošetřování, které by mohlo poškodit vzor.